همسرداری و ازدواجهمه آهنگ هاویژه

نقطه پایان عشق

نقطه پایان عشق
نقطه پایان عشق
نقطه پایان عشق
نقطه پایان عشق

اصلا شاید دیر هم شده باشد. عاشق شدن را نمی‌گویم. آن خودش دیر یا زود اتفاق می‌افتد. منظورم واکاوی عشق‌های گذشته و حال و احتمالا آینده است. اصلا با کدام تعریف اینقدر مطمئنید که عاشق هستید و عشق‌تان اگر اولی در دنیا نباشد بعد از لیلی و مجنون و شیرین و فرهاد مقام سوم را می‌تواند بگیرد؟ لطفا برای چند دقیقه بی‌خیال باورهای خودتان شوید، ببینید کارشناسان چه می‌‌گویند؟ اصلا عشق واقعی چیست و چند درصد از آدم‌هایی که ادعای عاشقی می‌کنند واقعا عاشق هستند؟

نقطه پایان عشق کجاست؟

جسم ما گرایش‌هایی دارد که اسمش میل است. مثلا من به این شیرینی میل دارم و این یک گرایش یکسویه محدود است. می‌گویم یک‌سویه چون من به شیرینی میل دارم ولی شیرینی به من میلی ندارد و می‌گویم محدود چون گرایش من هم تا زمانی است که شیرینی را نخورده باشم. وقتی بخورم و سیر شوم دیگر میلی به آن ندارم. همین گرایش یک‌سویه می‌تواند نامحدود باشد.

مثلا من گل‌ها را دوست دارم ولی معلوم نیست گل من را می‌خواهد یا نه. این می‌شود حب یا دوست داشتن چون نامحدود است ولی یک طرفه. علاقه یک خانم به طلا و جواهر هم مشابه همین است، محدودیت ندارد و مثل میل به غذا و شیرینی نیست که از آن سیر شود ولی یک طرفه است. حالت سوم می‌شود گرایش دو سویه محدود؛ یعنی دو نفر همدیگر را دوست دارند ولی این دوست داشتن محدود است و بالاخره یک جایی تمام می‌شود. به این دوست داشتن می‌گویند شوق. بیشتر احساساتی که ما از آن به عنوان عشق یاد می‌کنیم در واقع شوق است. یعنی اشتیاق شدیدی که تمام می‌شود.

حتی عشق‌های تاریخی هم بیشترش شوق بوده ولی چون به هم نرسیده‌اند، تمام نشده. مطالعات نشان می‌دهد نقطه پایان این شوق‌های به ظاهر بی‌پایان نقطه به هم رسیدن است. یعنی 2نفر همدیگر را در حد مرگ دوست دارند ولی به محض اینکه به هم می‌رسند این علاقه شروع به کم شدن می‌کند. همین است که خیلی از جوانانی که عاشقانه همدیگر را دوست دارند و زمین و زمان را به هم می‌ریزند تا با هم ازدواج کنند از همان ماه عسل اختلاف‌هایشان شروع می‌شود و زندگی‌شان دوامی ندارد. در واقع آنها هیچ وقت عاشق هم نبوده‌اند و فقط اشتیاق شدیدی نسبت به هم داشته‌اند که به اشتباه نامش را عشق گذاشته‌اند و به بیراهه رفته‌اند. در واقع شوق همان هوس است.
(1) نقطه ی پایان عشق شما چه زمانی است
نقطه ی پایان عشق شما چه زمانی است


(2) بگو در راه عشق ما چه باشد نقطه پایان
بگو در راه عشق ما چه باشد نقطه پایان - کلبه عشاق


(3) نقطه پایان عشق کجاست
نقطه پایان عشق کجاست


(4) نقطه پایان عشق در زندگی مشترک
نقطه پایان عشق در زندگی مشترک


(5) شروع خوب پایان خوب
شروع خوب پایان خوب


(6) نقطه پایان عشق در زندگی مشترک کجاست
نقطه پایان عشق در زندگی مشترک کجاست عشقعشق در دل ازدواجعاشق شدن با عاشق ماندن تفاوت دارداز پاافتادگی روانینگاه بسیاری از ما به ازدواج رویایی و حتی کودکانه استازدواج راه حل مشکلات امروز جوان نیست و قرار نیست


(7) نقطه ی پایان عشق شما چه زمانی است
2242017 حتی عشقهای تاریخی هم بیشترش شوق بوده ولی چون به هم نرسیدهاند تمام نشده. مطالعات نشان میدهد نقطه پایان این شوقهای به ظاهر بیپایان نقطه به هم رسیدن است.


(8) دانلود آهنگ نقطه پایان از گوگوش از سایت نکست آهنگ به همراه
تکست آهنگ نقطه پایان از گوگوش بذار تا نقطه پایان این عشق مثل اشکی بشینه روی گونه میون قلبای امروزی ما نیمدونم چرا نمیشه پل بست مثل دو ماهی افتاده بر خاک به دور از چشم دریا رفتیم از دست


(9) کلبه عشق - مطالب ابر غمگین
کلبه عشق - مطالب ابر غمگین


(10) نقطه پایان عشق در زندگی مشترک کجاست
نقطه پایان عشق در زندگی مشترک کجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا