همه آهنگ ها

استیم پول بازیکنان خشمگین Battlefield 2042 را پس میدهد

استیم پول بازیکنان خشمگین Battlefield 2042 را پس می‌دهد

Battlefield 2042 یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2021 بود که اکنون اوضاع خوبی نداشته و طرفداران اصلا راضی نیستند.

Battlefield 2042 چند ماه پیش به بازار عرضه شد، ولی از مشکلات فنی و باگ‌های زیاد رنج می‌برد. این موضوع باعث عصبانیت طرفداران شده و به این خاطر حتی احتمال بسته شدن صفحات بتلفیلد در انجمن ردیت نیز وجود داشت. از طرف دیگر یک سری از طرفداران خواهان بازپس‌گیری پول خود هستند. بنابر گزارش سایت Dexerto، یک نفر توانسته با استفاده از قوانین استیم، Battlefield 2042 را ریفاند کند.

یکی از کاربران ردیت به نام Roboserg پستی منتشر کرده که شامل دو پیام او به تیم خدمات مشتری استیم برای ریفاند Battlefield 2042 بود. درخواست اول این کاربر رد شد، چون او 4 ساعت Battlefield 2042 را بازی کرده بود. با این وجود Roboserg در درخواست دوم خودش توضیح داد که او حداقل 2 ساعت را درگیر باگ‌های بازی بوده است. بنابر گزارش سایت thegamer، تیم خدمات مشتری استیم به همین خاطر با درخواست ریفاند او موافقت کرده است.

مطلب پیشنهادی:چگونه مشکل «بازی در حال اجرا شدن است» استیم را برطرف کنیم؟یکی از ارورهای عجیبی که کاربران استیم را زیاد اسیر می‌کند
چگونه مشکل «بازی در حال اجرا شدن است» استیم را برطرف کنیم؟
بازی Battlefield 2042

Battlefield 2042 در هنگام عرضه روی استیم حدود 100 هزار بازیکن فعال داشت، اما این عدد در روز گذشته به 9 هزار نفر کاهش پیدا کرده است. نکته جالب این است که بازی Battlefield 1 (عرضه شده در سال 2016) و Battlefield V (عرضه شده در سال 2018) در حال حاضر تعداد بازیکنان بیشتری از Battlefield 2042 دارد.

بازی Battlefield 2042 در ماه نوامبر عرضه شد و هرچند انتشار فاجعه باری داشته اما از آن زمان تاکنون اوضاع بازی تا حدی بهبود یافته است. بازی در زمان عرضه مشکلات بسیار زیادی داشت و باعث شد الکترونیک آرتز با انجام برخی تغییرات داخلی مهم اولویت خود را روی اصلاح بازی بگذارد. نظرات کاربران نسبت به بازی Battlefield 2042 به قدری منفی بوده که این عنوان هم اکنون وارد لیست «100 بازی افتضاح استیم» شده است.

بازی Battlefield 2042 هم‌اکنون روی ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:Top 10: بهترین بازی‌های رایگان کامپیوتربازی‌هایی معروف و سرگرم کننده
Top 10: بهترین بازی‌های رایگان کامپیوتر


خنده‌دارترین لحظات سیزن اول لتس‌پلی ماینکرفت #1

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =

دکمه بازگشت به بالا