همسرداری و ازدواجهمه آهنگ هاویژه

کار عجیب و ترسناک این عروس و داماد و عکس

کار عجیب و ترسناک این عروس و داماد عکس
عروس و دامادیی کرواسی تبار که روز گذشته تصمیم داشتند تا مراسم عروسی شان را برگزار کنند، کاری عجیب و مهیج را در مقابل مهمانان حاضر در مراسم شان انجام دادند. عروسی آنها در سواحل shallows در کرواسی انجام شده بود.به گزارش به نقل از روزگارنو اما نسم خنک دریا و صدای مرغان دریایی و …
همه دست به دست هم داده تا این عروس و داماد از بلندترین صخره ساحل خود را به دریا پرتاب کنند و موجب شگفتی همگان شوند. در حین انجام این کار خطرناک، زن که بسیار ترسیده بود، به اصرار همسرش به داخل آب پرید و همین باعث انعکاس عمل محیر الوقوع آنها در رسانه شد.
روزگارنو

(1) کار عجیب و ترسناک این عروس و داماد عکس
کار عجیب و ترسناک این عروس و داماد عکس عروس و دامادیی کرواسی تبار که روز گذشته تصمیم داشتند تا مراسم عروسی شان را برگزار کنند کاری عجیب و مهیج را در مقابل مهمانان حاضر در مراسم شان انجام دادند.


(2) کار عجیب و ترسناک این عروس و داماد عکس
کار عجیب و ترسناک این عروس و داماد عکس این مطلب توسط ashkan در تاریخ یکشنبه 01 مرداد 1391 ساعت 164 در سایت ارسال شده است.


(3) کار بسیار عجیب و ترسناک یک عروس و داماد عکس
کار بسیار عجیب و ترسناک یک عروس و داماد عکس عروس و دامادیی کرواسی تبار که روز گذشته تصمیم داشتند تا مراسم عروسی خود را برگزار کنند کار بسیار عجیب مهیج و خطرناک را در مقابل مهمانان حاضر در مراسم عروسی انجام دادند.


(4) ابتکار عجیب و وحشتناک عروس و داماد عکس
ابتکار عجیب و وحشتناک عروس و داماد عکس کد مطلب 5375 زمان مطالعه 3 دقیقه عروس و داماد جوان که قصد غافلگیر کردن میهمانان در روز عروسیشان را داشتند کیک عروسی را شبیه به سر قطع شده خودشان درست کردند.


(5) کار بسیار پر هیجان یک عروس و داماد عکس
عروس و دامادیی کرواسی تبار که روز گذشته تصمیم داشتند تا مراسم عروسی خود را برگزار کنند کار بسیار عجیب مهیج و خطرناک را در مقابل مهمانان حاضر در مراسم عروسی انجام دادند.


(6) پیشنهاد عجیب یک دختر در مراسم عروسی اش عکس
1122020 این دختر که اعلام کرده بود به بهترین و باکیفیتترین عکس و عکاس برتر جایزه خواهد داد باعث شد بسیاری از مهمانان از ابتدای جشن عروسی تا پایان آن به جای لذت بردن از مراسم سرگرم تهیه عکس از این عروس و داماد بودند.


(7) عجیب ترین کار و ترسناک این عروس و داماد
کار عجیب و ترسناک این عروس و دامادعکس کار عجیب و ترسناک این عروس و دامادعجیب ترین کار و


(8) کار عجیب داماد ایرانی در روز عروسی اش عکس - اخبار
داماد 24 ساله گناباد که خود راننده جرثقیل بخش خصوصی است گفت این طرح عروس خانم بود و خانواده های ایشان و من با آن موافقت کردند تا بجای خودروهای گرانقیمت از این خودرو استفاده شود. مجید مهر جو افزود به نظر می رسد که این طرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا