همه آهنگ ها

ماد ریمستر سه گانه GTA گرافیک آن را بهتر میکند

ماد جدید ریمستر سه گانه GTA گرافیک آن را بهتر می‌کند

همانطور که می‌دانید ریمستر سه گانه GTA با مشکلات فنی بسیار زیادی به بازار عرضه شده و به هیچ وجه در حد و اندازه یک بازی مدرن نیست.

به همین خاطر مادسازان مختلف دست به کار شده‌اند تا مشکلات این بازی‌ها را برطرف کنند. سازنده مادی به نام nigeez با جایگزین کردن تعدادی از بافت‌های تکراری GTA San Andreas، سعی دارد گرافیک این بازی را ارتقا دهد. به صورت کلی جلوه‌های بصری ریمستر سه گانه GTA چندان چنگی به دل نمی‌زند و nigeez قصد دارد با این پروژه اوضاع را کمی بهتر کند.

مطلب پیشنهادی:تاریخچه سری مکس پین – از کابوس‌های شبانه تا بازنشستگی در برزیلمروری بر داستان خلق کاراگاه پلیس افسرده نیویورک
تاریخچه سری مکس پین – از کابوس‌های شبانه تا بازنشستگی در برزیل


خرید کنسول پلی استیشن 5 دیجیتال

نسخه پی‌سی ریمستر سهگانه جی تی ای تقریبا به مدت دو روز به صورت کامل از دسترس خارج شده بود و اکنون راکستار دوباره بازی را در فروشگاه‌های مختلف و لانچر خود قرار داده است. البته این کار به خاطر مشکلات فنی زیادی بازی نبود، بلکه راکستار تنها می‌خواست فایل‌ها لو رفته را حذف کند. اوضاع این سه‌گانه به قدی بد است که بسیاری از خریداران درخواست بازپرداخت پول خود را دارند.

مطلب پیشنهادی:10 حقیقت جالب از سری Max Payneاز موش‌های مسلح تا پایان مخفی نسخه دوم
10 حقیقت جالب از سری Max Payne

ریمستر سهگانه جی تی ای هم‌اکنون به صورت دیجیتالی در دسترس قرار دارد و در تاریخ 15 آذر به صورت فیزیکی برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد.


ماینکرفت #51 – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!

تماشای ویدیو از یوتوب

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: ریمستر یا ریمیک سری GTA 3 و انتظاراتی که داریمسی جی قراره برگرده؟!
ویجی‌لاگ: ریمستر یا ریمیک سری GTA 3 و انتظاراتی که داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا