همه آهنگ ها

اسکین نیک فیوری به فورتنایت اضافه خواهد شد

اسکین نیک فیوری به فورتنایت اضافه خواهد شد

به تازگی اعلام شد نیک فیوری، از شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول، جدیدترین اسکینی خواهد بود که به بازی فورتنایت اضافه خواهد شد.

طی قرارداد طولانی مدتی که اپیک گیمز و مارول با یکدیگر بسته بودند، مقرر شده بود که به طور معمول قهرمانان جدیدی از دنیای مارول به بازی اضافه شوند و به همین مناسبت در دوران تعطیلات امسال، شخصیت نیک فیوری به بازی بتل رویال فورتنایت اضافه خواهد شد. باید گفت که پیش از این اکثر شخصیت‌های انتقام جویان (Avengers) به بازی اضافه شده بودند و اکنون استخدام کننده آنها در سازمان S.H.I.E.L.D. نیز به دنیای بازی ملحق خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:5 ویژگی خاص بدن بلک ویدوشاید بیوه سیاه شبیه انسان‌ها باشد اما شرایط بدنی‌اش فرق دارند
5 ویژگی خاص بدن بلک ویدو

نیک فیوری به همراه اسکین مخصوص به خود، یک ست کامل لوازم تزئینی را نیز به بازی اضافه می‌کند. در باندل این شخصیت علاوه بر کوله پشتی F.I.E.L.D. ، کلنگ و گلایدر نیز موجود است. اگر شما باندل نیک فیوری را خریداری کنید، یک عکس اختصاصی برای صفحه بارگذاری (Loading Screen) نیز دریافت می‌کنید که شامل عمودپرواز (VTOL) معروف فیوری خواهد بود. اقلام موجود در باندل نیک فیوری بدین شرح است:

  • Nick Fury skin
  • F.I.E.L.D. Pack back bling
  • Director’s Scythe pickaxe
  • First Strike Infiltration glider
  • Quinjets In Flight loading screen

حالا شما می‌توانید استخدام کننده را استخدام کنید!

همچون اکثر اسکین‌های شخصیت‌های مارول در بازی فورتنایت، اسکین جدید نیز کمابیش از شخصیت نیک فیوری در دنیای سینمایی مارول مدل‌ سازی شده، اما لزوماً شبیه ساموئل ال. جکسون نیست. در عوض، فیوری تبدیل به یکی از آخرین شخصیت‌های مارول شده که ظاهر و قیافه اوریجینالی به بازی اضافه کرده است. اسکین‌ها همیشه ظاهری آشنا دارند اما به ندرت با قیافه اصلی خود یکسان هستند که به اپیک گیمز این قدرت را می‌دهد که معیار مخصوص به خود را در دنیای فورتنایت بنا کند. بالاخره هر شخصیتی که به بازی اضافه می‌شود، تبدیل به یک عضو رسمی جدید از این معیار کلی اپیک می‌شود. به طوری که در دنیای بزرگ فورتنایت، آیرون من، ناروتو و آریانا گرانده همگی یکدیگر را می‌شناسند.

پیش از این اعلام شده بود که چپتر دوم فورتنایت قرار است با یک رویداد بزرگ به‌ نام The End به پایان برسد. این رویداد در روز یکشنبه 4 دسامبر (14 آذر) از ساعت 00:30 دقیقه بامداد به وقت تهران آغاز می‌شود و طی آن بازیکنان باید برای مقابله با The Cube Queen و مشخص شدن سرنوشت جزیره با هم متحد شوند. در آخرین کراس‌اوور فورتنایت با مدیوم‌های مختلف نیز هفته گذشته شایعه شده بود کراس‌اوور این بازی با فیلم Matrix 4 در راه است.

مطلب پیشنهادی:آیرون من چگونه اعضای اونجرز را شکست خواهد داد؟نابغه در برابر انتقام جویان
آیرون من چگونه اعضای اونجرز را شکست خواهد داد؟


ماینکرفت #51 – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا