همه آهنگ ها

لیست اچیومنتهای ریمستر سهگانه GTA لو رفت

لیست اچیومنت‌های ریمستر سه‌گانه GTA لو رفت

اخبار و شایعات ریمستر سه‌گانه GTA تمامی ندارد و اکنون دیتاماینرها توانسته‌اند اطلاعات جدیدی از لانچر راکستار روی پی‌سی استخراج کنند.

ریمستر سه‌گانه بازی GTA هفته پیش به صورت رسمی با نام Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition معرفی شد. این سه‌گانه تا چند ماه دیگر منتشر خواهد شد و دیتامیانرها توانسته‌اند لیست کامل اچیومنت‌های آن را در لانچر راکستار پیدا کنند. شایعاتی نیز درباره تاریخ عرضه این کالکشن وجود دارد و به نظر می‌رسد که نسخه فیزیکی و دیجیتالی آن در دو بازه زمانی مختلف روانه بازار خواهند شد.

روز گذشته یکی از اعضای انجمن GTA به اسم alloc8or، لیست کامل اچیومنت‌های این سه‌گانه را منتشر کرد. بیشتر این اچیومنت‌ها کاملا معمولی هستند و با اتمام مراحلی خاص یا کشتن تعداد مشخصی دشمن به شما داده خواهند شد. در میان یک اچیومنت جلب توجه می‌کند که 81 Years Too Late نام دارد. شما برای دریافت این اچیومنت باید 24 ساعت را با پای پیاده در حومه شهر بگذرانید (و به دنبال پاگنده باشید). به نظر می‌رسد این اچیومنت به بسته الحاقی Undead Nightmare و Red Dead Redemption ربط داشته باشد. در نسخه اول رد دد ریدمپشن شما می‌توانستید آخرین پاگنده را بکشید و اچیومنت Six Years In The Making را دریافت کنید.

اچیومنت Six Years In The Making به GTA: San Andreas ربط داشت که شش سال قبل از قبل از رد دد ریدمپشن منتشر شده بود و بازیکنان به مدت زیادی دنبال پاگنده در آن بازی بودند. به همین خاطر راکستار برای شوخی این ماموریت و اچیومنت را در بسته الحاقی Undead Nightmare قرار داده بود. اکنون چرخه این شوخی در حال تکمیل شدن است و آخرین پاگنده 81 سال پیش در زمان RDR 1 از میان رفته.

سه‌گانه GTA

دیگر اچیومنت جالب سن اندریاس، Here we go again نام دارد که از یک میم‌ معروف الهام گرفته شده است. شما برای دریافت این اچیومنت باید بازی را 100% تکمیل کنید و سپس دوباره به سراغ نیو گیم بروید. راکستار همچنین اچیومنت‌هایی را نیز برای اسپیدرانرها قرار داده که یکی از آن‌ها Got This Figured Out نام دارد و مربوط به نسخه سوم است. شما می‌توانید لیست کامل اچیومنت‌ها را از سایت Gtaforums.com مشاهده کنید. یک نکته مهم از این لیست می‌توان برداشت کرد: این پروژه از چشم راکستار یک ریمستر است نه ریمیک.

هنوز مشخص نیست نسخه‌های ریمستر شده بازی‌ از لحاظ گرافیکی و گیم‌پلی چقدر تغییر کرده و به‌روزرسانی شده‌اند. اما با وجود حمله تیک تو به مادسازان در ماه‌های اخیر انتظار تغییرات زیادی را نداشته باشید. این کمپانی احتمالا به دلیل اینکه بازی‌های اصلی با مادها می‌توانند با این سه‌گانه رقابت کنند، به مادسازان حمله کرده است. طرفداران نیز متوجه این موضوع شده‌ و به حذف نسخه‌های اصلی از فروشگاه‌های دیجیتالی اعتراض نشان داده‌اند.

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition تاریخ عرضه رسمی و دقیقی ندارد و برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پی‌سی و گوشی‌های هوشمند به بازار عرضه خواهد شد.


(1) لوگوی بازسازی سهگانه GTA به همراه اطلاعات تکمیلی فاش شد
لوگوی بازسازی سهگانه GTA به همراه اطلاعات تکمیلی فاش شد


(2) لوگوی ریمستر سهگانه بازی GTA هم لو رفت - فارس 98
لوگوی ریمستر سهگانه بازی GTA هم لو رفت - فارس 98


(3) ردهبندی سنی ریمستر سه گانه GTA در کره جنوبی - زومجی
ردهبندی سنی ریمستر سه گانه GTA در کره جنوبی - زومجی


(4) لیست تمامی نمرات عنوان GTA 5 منتشر شد - دنیای بازی
لیست تمامی نمرات عنوان GTA 5 منتشر شد - دنیای بازی


(5) سه گانه ریمستر GTA در سال ٢٠٢٢ میلادی منتشر میشود - ترنجی
سه گانه ریمستر GTA در سال ٢٠٢٢ میلادی منتشر میشود - ترنجی


(6) لیست تروفیهای GTA San Andreas فارسی - گیمفا
لیست تروفیهای GTA San Andreas فارسی - گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا